A ballagáshoz közeledve 4. osztályos tanulóinknak egy játékos délutánnal kedveskedtünk, hogy az utolsó héten elbúcsúzhassunk egymástól. Paprikás krumplit főztek és játszottak gyerekek és pedagógusok egyaránt. A sok játékban és a kincskeresésben jól elfáradt mindenki, a programot közös étkezéssel zártuk, ahol a jól megérdemelt vacsorát megkóstoltuk.
Köszönjük a szülőknek, hogy felajánlásaikkal lehetővé tették a program megvalósulását!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.